| foto |
popis |
druh, počet, v bytě, nájem |
místo |
 |
Nabízíme pokoj v studentském bytě 2 minuty chůze od Univerzity. Čistý, vybavený byt. ..
celý pokoj |
Nabízím 1 místo, 1L pokoj
Panelový byt 4+1(kk)
5.000Kč/měsíc/osoba
17.12.2025 |
Pardubice ul.K rozvodně. Ci..Pardubicebyty pronajem
|
|
Nabízíme pokoj v studentském bytě 2 minuty chůze od Univerzity. Čistý, vybavený byt.
Kontakt: Edita
Poslat dotaz na email »
Foto:
 
smazat/edit. inz.
|
Pardubice, ul.K rozvodně. Cihelna
mapa » Volné od: ihned
Místo pro: 1 osobu
Popis bytu: plocha bytu: 90m2 |
3. patro ze 7
internet | lednička | pračka | sporák | mikrovlnka | kuchyň(linka) | koupelna | sklep | &
Popis pokoje:
neprůchozí | světlý pokoj | klidné místo | parkování/garáž | postel | skříň | stůl | židle | poličky |
|
|
 |
Hello, my name is Alex, I am 22 years old and currently working full-time. I am a clean, qui..
|
Hledám 1 místo
do 8.000Kč/měsíc/osoba
10.12.2025 |
Pardubice
Pardubicebyty podnajem
|
|
Hello, my name is Alex, I am 22 years old and currently working full-time. I am a clean, quiet, and peaceful person. I do not smoke, drink alcohol, or use drugs. I am an English speaker.
I am looking for a non-passable private room (not a walk-through room), because I value privacy. My budget is 6,000–9,000 CZK per month, depending on the condition, ideally with utilities included.
If you have anything available, please feel free to contact me. Thank you very much.
Kontakt: Alex Penelea
Poslat dotaz na email »
Foto:
 
smazat/edit. inz.
|
Pardubice, Volné od: ihned
Jsem: 1 osoba
Požadavky k bytu:
lednička | pračka | sporák | mikrovlnka | kuchyň(linka) | koupelna | sklep | &
|
|
 |
✨ Hledám spolubydlící(ho) do 3+kk v Pardubicích – Bílé Předměstí, ulice Sezemická (od 1. 12...
celý pokoj |
Nabízím 1 místo, 1L pokoj
Panelový byt 3+1(kk)
10.565Kč/měsíc/osoba
17.11.2025 |
Pardubice ul.SezemickáPardubicebyty pronajem
|
|
✨ Hledám spolubydlící(ho) do 3+kk v Pardubicích – Bílé Předměstí, ulice Sezemická (od 1. 12.)
Volný pokoj v klidném bytě 3+kk (poslední patro). Budeš sdílet byt s pohodovým spolubydlícím a mazlivým ragdollem 🐾.
🏡 Co nabízí:
• Nájem 7 750 Kč + energie 2 815 Kč = 10 565 Kč/měsíc + půlka internetu
• Kauce 10 000 Kč (možnost rozdělit do 2 plateb)
• Pokoj je částečně zařízen (fotky jsou zařízeného pokoje, ještě se nevystěhoval). Šatní skříň zůstává, k dispozici je stůl (né ten na fotce), menší skříňky. Prakticky je potřeba zařídit pouze postel. Ostatní část bytu zařízena - pračka, myčka, lednice atd.
Pokud tě to zaujalo, napiš mi na mail. Pošlu ti inzerát, kde je všechno info i víc fotek. Je to moderní, krásný byt — a jsem si prakticky jistý, že se dostane mezi tvé favority.
Kontakt: Tomáš
Poslat dotaz na email »
Foto:
  
smazat/edit. inz.
|
Pardubice, ul.Sezemická
mapa » Volné od: ihned
Místo pro: 1 osobu | 18-29let
Popis bytu: plocha bytu: 74m2 |
4. patro ze 4
Popis pokoje:
neprůchozí | světlý pokoj | klidné místo | parkování/garáž |
|
|
 |
Dobrý den,
Se svolením majitelky hledáme studenta/studentku, nebo mladého pracujícího do j..
celý pokoj 13m2 |
Nabízím 1 místo, 1L pokoj
Panelový byt 3+1(kk)
5.500Kč/měsíc/osoba
11.11.2025 |
Pardubice ul.LonkovaPardubicebyty podnajem
|
|
Dobrý den,
Se svolením majitelky hledáme studenta/studentku, nebo mladého pracujícího do jednolůžkového neprůchozího pokoje (13m²) v bytě 3+1.
V bytě již bydlí student VŠ (21 let) a mladý pracující (25 let).
Byt se nachází v Pardubicích v klidné lokalitě na ulici Lonkova (cca 10 min chůze od Univerzity).
V blízkosti MHD a Lidl. K dispozici je i parkování před domem.
Pokoj není vybaven!